Ana sayfa

KUNSHAN YGT IMP.&EXP. CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin KUNSHAN YGT IMP.&EXP. CO.,LTD Sertifikalar
Çin KUNSHAN YGT IMP.&EXP. CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu konudaki müdahaleniz için çok teşekkür ederim, bir kez daha bana mesleki ve liderlik koşullarınızı gösterdiniz.

—— Ricardo Torres Girardi

Makine iyi çalışıyor. küçük yaşta başlamak için iyidir ve sonunda büyür.

—— Emanueli ngowi airtl

Bugün sizinle tanışmak büyük bir zevkti ve bizi ziyaret etmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. ekipman iyi çalışır. Toplantımızın ötesinde, aseptik dolum makinesine bir ekipman daha eklemek istiyoruz, ayrıca bir soğutucu ve kazan ile tamamlanmış bir borulu pastörizatörün dahil edilmesine karar verdik. Kalıcı bir ilişki kurmak için sabırsızlanıyoruz.

—— Daniel

yedek parçaların dolum makinesine uygun olması. verimli çalışma ve hızlı tepki için teşekkür ederiz. Artık müşteriler mutlu ve normal üretime başlıyor. temasta kalalım.

—— RONALD KYASIIMİR

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı

    KUNSHAN YGT IMP. & EXP. CO., LTD bilimsel araştırma, üretim ve satış entegre modern yüksek teknoloji ürünü bir şirkettir. Uluslararası ileri teknoloji ve iyi işleme ekipmanları, iç ve uluslararası meyve ve sebze işleme işletmeleri için onların anahtar teslimi projeler benimseyen tanıtımı. Satış pazarı kapsar ABD, Japonya, Güney Kore, Rusya, Suudi Arabistan, Güneydoğu Aisa, Orta Doğu ve Afica vb.

    Firmamız her zaman bilim ve teknoloji ilerlemesine ve yüksek ve yeni teknolojiye büyük önem vermektedir.

    geliştirme, "yatırımcıları tatminsiz hale getirme, kullanıcılara göstermiş olma ve çalışanlara kolaylık sağlama, içtenlikle işbirliği yapma, cesurca keşfetme, sürekli yenilik yapma ve mükemmelliği takip etme" ilkelerine bağlı kalarak, tüm müşterilere evden ve yurtdışından hizmet vermeye devam etmektedir. İçtenlikle eski ve işbirliği için bizi ziyaret etmek için yeni müşteriler.

  • OEM / ODM

  • Ar-Ge

İletişim bilgileri
KUNSHAN YGT IMP.&EXP. CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Jessica

Tel: 86 18962654847

Faks: 86-21-51685839

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)